בגד ים שלם לנשים מלאות

כל מה שנדרש מבגדי ים למלאות במידות גדולות

בעולם בו האופנה מוכתבת עבור מודל יופי אחד לא קל להיות אישה נשית ומלאה, במיוחד אם את מחפשת בגד ים לנשים מלאות שלם או ביקיני. למרבה המזל, ישנם בשוק כמה מותגים מוצלחים הרואים ומבינים את צרכיה של אישה מלאה, ומספקים לה בגדי ים הולמים. דוגמא טובה למותג שכזה הינה שוגה מאמא המתמחה בבגדי ים במידות גדולות עם מבחר עשיר, אופנתי ומחמיא של בגדי ים לנשים מלאות. מהמבחר כל אחת בכל מידה יכולה לאתר בגד ים מושלם, בין אם בגד ים שלם לנשים מלאות או בגד ים בקיני.
אבל מה הופך בגדי ים למלאות למחמיא במיוחד? על כך נפרט בקצרה להלן:

  • בגד ים שחושב בגדול- בשוק האופנה של ימינו, שחושב לא בהתאמה לגוף מלא, יש מעט מאוד פריטים מתאימים לנשים מלאות, והבנת צרכיהן של נשים אלו פחותה עוד יותר. כך, לא אחת מותג בגדי ים שמציע דגמים גם במידות גדולות לא באמת מתאים אותם למאפייני גוף מלא. כאן אנחנו נכנסים לתמונה כמותג שבגדי ים לנשים מלאות הינם התמחותו העיקרית. בגדי הים שלנו תוכננו ועוצבו במיוחד עבור נשים במידות גדולות, מתוך הבנת מאפייני הגוף המקומר והנשי שלהן, עם יכולת ליצור פריטים שמחמיאים לגזרתן.

  • כל מידה מבוקשת- אנו מספקים בגדי ים לנשים מלאות בכל מידה מבוקשת, ממידה ארבעים ושתיים ועד מידה חמישים. מבחר זה מאפשר לכל אישה לאתר בגד ים מתאים במדויק למידותיה. יחד עם זאת, יש לציין כי כדי לזכות בבגד ים מושלם עבורך יש חשיבות רבה לבחירת פריט עם מידה מדויקת, שאינו קטן או גדול מידי. מי שלא בטוחה מהי מידתה המדויקת תוכל למצוא באתר שלנו מדריך מידות המותאם להיקפי חזה, ירכיים ומותניים.

  • שלל דגמים- בכדי לתת מענה שלם לכל מבנה גוף וטעם אישי, באתר שלנו תיהנו ממבחר עשיר של בגדי ים במידות גדולות, לרבות בגד ים שלם למלאות או בגד ים ביקיני, בגד ים א-סימטרי או בגד ים לכלות. ממבחר זה כל אחת יכולה לאתר פריט מושלם עבורה בין אם מדובר בבגד ים אלגנטי, תוסס, צבעוני, נשי, סקסי, סטירט וכו'.

  • בדים שעושים את בגד הים- במיוחד לנשים מלאות יש חשיבות רבה לאיכות של הבד ממנו עשוי בגד הים, והיותו נעים למגע, עבה וחזק, שיכול לתמוך ולחטב את חמוקי גוף האישה. כמו כן, לא אחת אנו עושים שימוש בבדים כפולים המונעים שקיפויות ומעניקים לגוף האישה תמיכה מרבית. בנוסף אנו עושים שימוש בבדים נמתחים מחטבים שיכולים להוריד במידה עד מידה וחצי. אנו גם מציעים בגדי ים בשלל צבעים מחמיאים, משחור קלאסי, ועד למנומר ולחגיגה טרופית של צבעים.

  • גזרות מחמיאות ותומכות- אנו מעצבים בגדי ים לנשים מלאות עם גזרות מחמיאות, מצרות ומחטבות. כך למשל, אנו מציעים בגדי ים עם חוגרת מותן אופנתית המצרה מותניים, רצועות גומי תומכות לחזה ולישבן שמעצבות ומרימות את איבר הגוף, וקשירות צד המאפשרות התאמה מלאה לכל מידה.

הזמנת בגד ים לנשים מלאות

הזמנת בגד ים שלם לנשים מלאות או בגד ים ביקיני מוצעת בקלות ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירי פרטייך באתר שלנו או צרי קשר עם שוגה מאמא בטלפון 050-304-6473 או במייל dahanmili1992@gmail.com.

1,346 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול